Найчастіші питання по продукту

Ціна вказана на сайті arendasystem.com

Від кількості орендарів, в яких є діючі договори.

Програма встановлюється на ваш фізичний сервер або може бути встановлена на віртуальний сервер (який можна придбати в інтернеті на основі абонплати).

Контрагенти, нерухомість (будівлі, поверхи, приміщення, парковки), договори, додаткові угоди, нарахування, платежі, звернення на оренду.

Публічна частина, документообіг, бюджетування.

Так, у нас реалізована ця можливість. Додаткові угоди вносяться за такими типами: пролонгація, розірвання, зміна площі/ціни, інші зміни.

Нарахування виконуються двома способами: - Вручну можна додати нарахування по будь-якій номенклатурі; - Автоматично, на основі налаштувань договору.

Прості звіти можливо формувати на основі фільтрів в таблицях реєстрів. Складні звіти можуть бути розроблені окремо.

Так. У нас є два способи синхронізації: через обмінний файл або використовуючи API. Зазвичай з програми Аренда+ ми вивантажуємо нарахування, а в програму з 1С завантажуємо платежі. Замість 1С інколи використовуємо клієнт-банк.

Так. Будь-які структуровані дані ми можем завантажити в систему. (XLS,CSV,1C)

Так. Під потреби клієнта може бути розроблено модифікацію до модуля або окремий модуль, для реалізації якогось конкретного бізнес процесу.

У нас є інтерфейс ОБІГ КОШТІВ, де по кожному договору оренди фіксуються оплати, нарахування, борги та переплати. Все підсвічується в кольорі.

Так. У нас можливо завантажити будь-яку кількість документів до об’єкта оренди (фото), до договорів(скани документів) та інших об’єктів реєстрів.

В системі реалізовані інтерактивні плани. Вони формуються на основі векторизації растрового зображення (jpg, png, pdf)

Так. Доступ в систему реалізується через права доступу по групам користувачів.

Так. В систему вносяться шаблони, на основі який формуються документи договорів, додаткових угод, актів прийому/передачі. Шаблони можете вносити ви або ми.

У нас є окремий модуль «Експлуатація». Розрахунок комунальних послуг здійснююється на основі щомісячного тарифу та показань лічильників або множенням на ставку по комунальним послугам.